23 maja premiera gry Overwatch? przy współpracy z Coca-Cola tylko w Multikinie!

Overwatch? to bez dwóch zdań jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku. Najnowsze dzieło Blizzarda zadebiutuje 24 maja. A już dzień wcześniej w Multikinie odbędzie się ekskluzywna premiera tej wyjątkowej multiplayerowej strzelanki.

Nowe uniwersum. Innowacyjne rozwiązania. Interesująca fabuła i? świetne animowane filmiki promocyjne. Najnowsza produkcja legendarnego studia Blizzard (specjalistów od komputerowej rozrywki, twórców marek Diablo i StarCraft) to propozycja dla wszystkich maniaków wirtualnych bojów. Overwatch?, łącząc rozwiązania znane z FPS i MOBA, proponuje graczom podróż do świata przyszłości zniewolonego przez złowrogą sztuczną inteligencję. Na placu boju staną dwie sześcioosobowe drużyny. Zwycięzca może być tylko jeden!

Overwatch w Multikinie PLAKAT

Overwatch? zadebiutuje w iście blockbusterowym stylu. 23 maja, jednocześnie w niemal 200 kinach na świecie (w tym w sieci Multikino) odbędą się specjalne imprezy inaugurujące debiut nowej marki. Widzowie obejrzą krótkometrażowe filmy animowane wprowadzające w świat fabuły oraz staną się czynnymi uczestnikami panelu dyskusyjnego z twórcami gry. Wystarczy wysłać jeden tweet i kto wie, może Blizzard odpowie właśnie na nasza pytanie. To bez dwóch zdań świetna okazja, by uczestniczyć w prawdziwie międzynarodowej, nowoczesnej premierze. Organizatorzy zadbają, by każdy uczestnik wydarzenia otrzymał znany z imprez Blizzarda ekskluzywny i limitowany swag.

Premiera gry Overwatch? przy współpracy z Coca-Cola to prawdziwe święto wirtualnej rozrywki. Bez dwóch zdań każdy gamer, fan Blizzarda i multiplayerowych FPS-ów powinien wziąć udział w tej wyjątkowej akcji!

Premiera gry Overwatch? przy współpracy z Coca-Cola odbędzie się 23 maja o 20:00 w czterech kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Katowice oraz Poznań Stary Browar. Ceny od 25 zł w specjalnej promocji na profilach społecznościach Multikina, do 30 zł w regularnej dystrybucji. Więcej szczegółów i wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na https://multikino.pl/pl/wydarzenia/sport.

Bilety dostępne w kasach oraz na w sprzedaży on line na www.multikino.pl

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz