2 marca o godz. 16.45 „Kamienie na szaniec” pierwszy pokaz w Polsce dla publiczności przy udziale tworców tylko w Kinie Atlantic

Pierwszy w Polsce pokaz przedpremierowy oraz spotkanie z twórcami ?Kamienie na szaniec?

niedziela 02 marca godz. 16:45

W spotkaniu po pokazie udział wezmą: - Robert Gliński (reżyser filmu) - Marcel Sabat (odtwórca roli ?Zośki?) - Tomasz Ziętek (odtwórca roli ?Rudego?) - Kamil Szeptycki (odtwórca roli "Alka") - Dominik W. Rettinger (scenarzysta) - Wojtek Pałys (współproducent oraz współtwórca scenariusza)

Spotkanie poprowadzi Artur Wolski (Kino Atlantic).

Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą.

Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie.

Nie mieli doświadczenia ani broni, ale znaleźli w sobie odwagę i siłę, by sprzeciwić się hitlerowskiej machinie. Wierzyli w przyjaźń, wolność, w Polskę. Mieli ideały. Weszli na drogę, z której nie było odwrotu. Byli jak kamienie rzucane na szaniec?

W rolach głównych utalentowani młodzi aktorzy, których nazwiska już wkrótce znać będzie cała Polska: Tomasz Ziętek, Marcel Sabat, Kamil Szeptycki. Obok nich uznane gwiazdy: Artur Żmijewski, Danuta Stenka, Andrzej Chyra, Krzysztof Globisz, Olgierd Łukaszewicz, Marian Dziędziel.

W filmie najnowszy utwór Dawida Podsiadło ?4:30?.

Oficjalna strona filmu: http://www.kamienienaszaniec.com/

Fb: https://www.facebook.com/KamienieNaSzaniec.Film

Singiel Dawida Podsiadło promujący film:

Ceny biletów:  31 zł ? bilet normalny  25 zł ? bilet ulgowy (Karta Kinomana, Studenci, Seniorzy) Zakup biletów wyłącznie w kasach Kina Atlantic!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz