2-gi odcinek „Prokuratora” już jutro o 21:45 w TVP2

Dziennikarka Polskiego Radia (Małgorzata Buczkowska) odkrywa w studiu ciało koleżanki Beaty (Oriana Soika). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta została postrzelona w głowę z bliskiej odległości. Na miejscu sprawca zostawia narzędzie zbrodni, na którym jednak nie ma żadnych odcisków palców. Sprawę komplikuje fakt, że Krystyna, która znalazła ciało jest niewidoma. Z jej zeznań wynika, że tuż przed wejściem do studia, mijała się z kimś na korytarzu. Prawdopodobnie był to zabójca.

Dzięki zeznaniom świadków oraz nagraniom z monitoringu, Proch i Kielak typują zabójcę. Podejrzenia padają na byłego chłopaka Beaty (Mirek Haniszewski), który niedawno wrócił z misji w Afganistanie, skąd pochodzi broń znaleziona na miejscu zbrodni. Potwierdzeniem tych przypuszczeń jest fakt, że denatka mimo rozstania z Maciejem, prześladowała byłego chłopaka i jego dziewczynę Dagmarę (Karolina Kominek). Dla Kielaka sprawa jest oczywista, natomiast Proch jak zwykle ma wątpliwości?

Dowodem potwierdzającym przypuszczenia Kielaka, może być odnalezione nagranie ze studia radiowego w którym popełniono zbrodnię. Wyostrzony słuch niewidomej Krystyny wychwytuje w nim pewien szczegół, który podważa teorię komisarza.

Nowe fakty zdają się przeczyć sobie nawzajem. Prokurator Proch wpada jednak na trop, który prowadzi prosto do zabójcy?

Obsada: Jacek Koman (prokurator Proch), Wojciech Zieliński (Witold Kielak), Magdalena Cielecka (Ewa Sidlecka), Janusz Michałowski (Dziadek), Dorota Kolak (Chorko), Magdalena Turczeniewicz (była żona Kielaka). W pozostałych rolach: Małgorzata Buczkowska (Krystyna Wysocka), Pani Hania (Agnieszka Makowska), Maciek Szterling (Mirek Haniszewski), Beata Rucińska (Oriana Soika), Bartłomiej Myszyński (Maciej Marczewski), Dagmara Roztocka (Karolina Kominek)

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz