„1917” znów najlepszy!

10-krotnie nominowany do Oscara, zdobywca 2 Złotych Globów, tym razem został wyróżniony przez Gildię Producentów Amerykańskich.

W miniony weekend otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy film kinowy.

Najnowszy film Sama Mendesa, reżysera takich dzieł, jak „American Beauty”, „Skyfall” czy „Spectre” wejdzie na ekrany kin już w najbliższy piątek.

Ci, którzy nie mogą doczekać się premiery, będę mieli okazję zobaczyć go przedpremierowo już jutro w kinach IMAX (Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice – g.19).

Wielkie wojenne widowisko na miarę „Dunkierki” i „Szeregowca Ryana”, które przybliża nam dramatyczne losy żołnierzy na froncie jednej z najbardziej tragicznych wojen w dziejach świata.

Sam Mendes, zdobywca Oscara® za „American Beauty”, reżyser dwóch Bondów (SKYFALL i SPECTRE), który z artystycznego kina potrafi zrobić komercyjny hit, tym razem idzie na wojnę.

Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku Pierwszej Wojny Światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.

10 NOMINACJI DO OSCARA®

Premiera: 24 stycznia 2020

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz