15 hitowych tytułów filmowych dostępnych online po raz pierwszy w Polsce!

Kolejne filmowe hity Forum Film na Cineman.pl! Po raz pierwszy w Polsce dostępne online.

Już od 11 grudnia na Cineman.pl będzie można zobaczyć obsypany wieloma nagrodami "Poradnik pozytywnego myślenia" z doskonałymi rolami Jennifer Lawrence i Bradleya Coopera, a także "Mój tydzień z Marilyn" z nominowanymi do Oscara Michelle Williams i Kennethem Branaghem.

W grudniu w serwisie Kina Internetowego Cineman.pl zostaną udostępnione kolejne filmy z portfolio Forum Film Poland, które dotąd nie były publikowane w internecie. Wśród nich znajdzie się znakomita komedia "Poradnik pozytywnego myślenia" z Jennifer Lawrence i Bradley'em Cooperem. Za udział w tym filmie para aktorów została nominowana do Oscara, a dla Jennifer Lawrence rola Tiffany okazała się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę i zapewniła jej wszystkie najważniejsze nagrody filmowe w tym Oscara, Złoty Glob oraz nagrodę BAFTA.

"Mój tydzień z Marilyn" to niezwykła, widziana oczami młodego asystenta filmowego opowieść o będącej u szczytu sławy Marilyn Monroe. Sportretowaną podczas zdjęć do filmu "Książę i aktoreczka" gwiazdę zagrała Michelle Williams, nagrodzona za tę rolę główną Złotym Globem.

Wielbicielom science-fiction Cineman.pl zaoferuje film "Riddick" - trzecią odsłonę słynnej serii, którą zapoczątkowały "Pitch Black" i "Kroniki Riddicka". W rolę głównego bohatera ponownie wcielił się Vin Diesel, gwiazda serii "Szybcy i wściekli".

W grudniowej odsłonie hitów Forum Film nie zabraknie też polskiego akcentu. "Miłość. Film Sławomira Fabickiego" to znakomicie opowiedziana historia kryzysu małżeńskiego, która przyniosła twórcom Nagrodę Specjalną Jury na Festiwalu w Gdyni. Znakomita kreacja młodziutkiej aktorki Julii Kijowskiej zaowocowała główną nagrodą na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Salonikach, a partnerujący jej Marcin Dorociński po raz kolejny udowodnił, ze jest jednym z najlepszych polskich aktorów.

Wszystkich miłośników dobrego kina zapraszamy na Cineman.pl!

Źródło: materiały prasowe


Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz