146 pasażerów, 146 podejrzanych – Liam Neeson w „Non-Stop”

LIAM NEESON TROPI TERRORYSTÓW 13 TYSIĘCY METRÓW NAD ATLANTYKIEM

Neeson wciela się w postać Billa Marksa, pracującego niechętnie na pokładach samolotów agenta federalnego, który ma lęk przed lataniem. ?To dziwne, biorąc pod uwagę wykonywany przez niego zawód, ale on ma rzeczywiście fobię na punkcie latania. I tak się składa, że tym razem wsiada na pokład samolotu z piekła rodem?, dodaje ze śmiechem Neeson.

?Nie chcę zdradzić zbyt wiele, ale w samolocie znajduje się osoba, która pragnie coś udowodnić, w efekcie czego wszyscy na pokładzie stają się w pewnym momencie podejrzanymi?.

Czuwanie nad bezpieczeństwem pasażerów linii lotniczych to dla Billa Marksa, bohatera Liama Neesona, chleb powszedni. Gdy wsiada na pokład samolotu z Nowego Jorku do Londynu, nie ma pojęcia, że tym razem to on stanie się celem terrorystów. Tuż po starcie, na służbowy telefon Billa przychodzi sms z żądaniem okupu. Przestępcy oczekują 150 milionów dolarów. W przeciwnym razie co 20 minut będą zabijać kolejnego pasażera. W lecącej na wysokości 13 tysięcy metrów nad Atlantykiem maszynie Marks ma niewiele czasu, by zidentyfikować zabójcę. Stawką jest życie niemal dwustu osób.

Liam Neeson i Julianne Moore w podniebnym thrillerze twórców ?Tożsamości?. W kinach od 28 lutego Źródło: materiały prasowe
Brak ocen
Prosimy zaczekać ...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Dodaj komentarz